Copyright © 2023 Organizer Zobowiązań sp. z o.o.  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  REGULAMIN

 

Organizer Zobowiązań Sp. z o.o. w Warszawie ul. Słomińskiego 17 lokal 18, 00-195 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0001025088, NIP: 5252947635, kapitał zakładowy: 50 000,00 zł w całości opłacony.

Co daje bezpłatna analiza finansowa? 

30 grudnia 2023

W czasach wysokiej inflacji, wielu z nas odczuwa skutki wzrostu cen na własnym portfelu. Za każdym razem na zakupach czy regulują wysokie rachunki za prąd i media zastanawiamy się co zrobić, żeby życie nie było tak drogie? Jakie kroki możemy podjąć, aby zwiększyć kontrolę nad swoimi domowymi finansami, zmniejszyć wysokość zobowiązań i jednocześnie zwiększyć środki na inne potrzeby?

Jednym z kluczowych narzędzi, które może pomóc

w poprawie sytuacji finansowej, jest profesjonalna analiza zobowiązań finansowych. Wystarczy przesłać nam swoje umowy z bankami, firmami pożyczkowymi lub ubezpieczeniowymi.

 

Doświadczeni trenerzy finansowi Organizera Zobowiązań przeanalizują dokumenty i zaproponują tańsze i korzystne rozwiązanie.

 

Z takiej możliwości skorzystali Ania i Piotr

 

Imiona naszych klientów zmieniliśmy na ich prośbę. Reszta historii jest prawdziwa.

Kiedy Ania i Piotr zgłosili się do Organizera Zobowiązań, mieszkali z ojcem Piotra w jednym mieszkaniu. Mieli już dziecko, Ania była w ciąży

z drugim. Piotr pracował w dużej firmie, Ania

w administracji samorządowej. Oboje mieli umowy

o pracę.

 

- Planowałam urlop macierzyński, a to oznacza, że moje dochody wkrótce miały wkrótce spaść

o 20 proc. Uznaliśmy z mężem, że to najlepszy moment, aby pójść na swoje - opowiada Ania Organizerowi Zobowiązań.

 

Małżeństwo upatrzyło sobie wymarzony dom,

a my pomogliśmy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Ale to nie koniec ich historii.

 

- Po półtora roku nasz dom wciąż nie był wykończony. Koszty materiałów budowlanych mocno poszły w górę, a oprocentowanie naszych zobowiązań zaczęło rosnąć. Do tego pojawiło się trzecie dziecko - opowiada Piotr.

 

Dla Piotra i Ani sytuacja wydawała się tragiczna: kredyt hipoteczny, trzy kredyty gotówkowe na urządzenie domu, zakup większego samochodu oraz raty za sprzęt RTV/AGD, do tego wciąż brakowało 30 tys. zł na wykończenie wymarzonego rodzinnego gniazdka.

 

Dla nas było to po prostu kolejne wyzwanie.

Co zrobiliśmy po przeanalizowaniu umów klientów? Zostawiliśmy kredyt hipoteczny, ponieważ był bardzo korzystnie oprocentowany, skonsolidowaliśmy wszystkie pozostałe kredyty

i pozyskaliśmy dodatkowe 30 tys. zł na wykończenie domu. A i tak rata Ani i Piotra zmniejszyła się aż o 380 zł. Mimo, że zyskali dodatkowe 30 tys. zł. A do tego dostali prawie

9 tys zł, których się nie spodziewali, a które mogli zachować jako poduszkę finansową.

 

Analiza zobowiązań finansowych przynosi wiele korzyści, szczególnie w czasach wysokiej inflacji.

 

Przykład Anny i Piotra jest tylko jednym z wielu przypadków, gdzie profesjonalna analiza zobowiązań finansowych przyniosła znaczące korzyści. To rozwiązanie, które pozwala każdemu, niezależnie od tego czy jesteś lekarzem, pracownikiem administracji czy pracujesz w dużej korporacji, lepiej zarządzać swoimi finansami i realnie poprawić jakość życia.

 

Warto podkreślić, że firma "Organizer Zobowiązań" nie tylko przeprowadza analizę, ale także pomaga zebrać niezbędne dokumenty i przygotowuje wszelkie niezbędne formalności. To sprawia, że cały proces jest łatwiejszy i bardziej dostępny a korzystająca

z takich usług rodzina oszczędza także czas.

 

Profesjonalna analiza zobowiązań finansowych może być kluczowym narzędziem w poprawie sytuacji finansowej. "Organizer Zobowiązań" oferuje swoje usługi bezpłatnie, więc warto skorzystać z tej okazji i zwiększyć kontrolę nad swoimi finansami.

 

Dla nas w Organizerze Zobowiązań Ania i Piotr

to nie tylko kolejni klienci. To wspaniała rodzina, która nam dostarczyła ogromu satysfakcji z tego,

że mogliśmy realnie zmienić ich życie na lepsze.