Copyright © 2023 Organizer Zobowiązań sp. z o.o.  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI  REGULAMIN

 

Organizer Zobowiązań Sp. z o.o. w Warszawie ul. Słomińskiego 17 lokal 18, 00-195 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 0001025088, NIP: 5252947635, kapitał zakładowy: 50 000,00 zł w całości opłacony.

Spółdzielnia Kobiet – dokonaj zmian, nie tylko w finansach

12 stycznia 2024

Spółdzielnia Kobiet – dokonaj zmian, nie tylko w finansach

 

Jako Organizer Zobowiązań 10 stycznia w Krakowie wzięliśmy udział w spotkaniu ze Spółdzielnią Kobiet. To projekt, który powstał z inicjatywy Beaty Dużyk, a jego głównym przesłaniem jest wsparcie kobiet w rozwoju. Podczas wydarzenia Kamil wygłosił prelekcję na temat edukacji w zarządzaniu finansami.

 

 

 

O czym dowiesz się z artykułu?

 

 1. Wsparcie rozwoju finansowego kobiet – punkt zwrotny

 2. W czym pomoże Ci Organizer Zobowiązań?

 3. Jak działa Spółdzielnia Kobiet?

 4. Co zyskasz dzięki wsparciu i pomocy eksperckiej?

 5. Podsumowanie

 

 

Wsparcie rozwoju finansowego kobiet – ważny punkt zwrotny

 

Znasz to uczucie, kiedy przed ważnym spotkaniem próbujesz zrobić profesjonalny makijaż, żeby wyglądać jak najlepiej? Jednak nieodpowiednie światło lub po prostu niewystarczająca ilość czasu sprawiają, że efekt jest całkowicie odwrotny od zamierzonego. 

Wtedy przychodzi myśl, że świetnie byłoby skorzystać z usług makijażystki. W końcu dzięki takiemu wsparciu poczułabyś się zdecydowanie pewniej. Jednak czym jej działanie różniłoby się od Twojego? Przede wszystkim doświadczeniem.

 

Zastanawiasz się, jaki to ma związek z finansami? Otóż bardzo duży. 

 

Nauka zarządzania własnym budżetem również wymaga nauki. Czasami trudno podjąć decyzję bez wsparcia i profesjonalnego podejścia. Oczywiście dzięki popełnianym błędom możesz nabrać cenne doświadczenie. Natomiast za sprawą profesjonalnego wsparcia dużo szybciej osiągniesz zamierzony efekt.

 

Tą inspirującą analogią Kamil rozpoczął swoje przemówienie na inauguracji projektu Spółdzielnia Kobiet w Krakowie. Opowiedział również o tym, że wsparcie ekspertów w każdej dziedzinie życia jest elementem nauki, z którego naprawdę warto skorzystać.

 

W spotkaniu wzięła też udział Magdalena Radomska – coach mentalny, Bogdan Chodkowski – doradca zawodowy i oczywiście wspaniała Beata Dużyk, która jest pomysłodawczynią i realizatorką całego projektu. 

Motywem przewodnim spotkania było hasło: „Razem dla Kobiet na drodze do stabilizacji i rozwoju”.

 

W czym pomoże Ci Organizer Zobowiązań?

 

Jesteśmy trenerami finansowymi i od 17 lat działamy w branży. Naszym celem jest szerokie wsparcie w zarządzaniu finansami. Wszystkie działania zaczynamy od edukacji, a nasze usługi są profesjonalne i kompleksowe.

 

Zależy nam, aby nasze klientki i nasi klienci lepiej rozumieli swoje zobowiązania finansowe i potrafili dobrze zarządzać domowym budżetem. Dlatego organizujemy szkolenia w formie webinarów na temat planowania domowego budżetu, a także zarządzania zobowiązaniami. 

Dostrzegliśmy też, że w takim miejscu, jak Spółdzielnia Kobiet jest wiele osób, które potrzebują wsparcia w przestrzeni finansów.

Dlatego ja (Kuba) wraz z Kamilem i Izą Kuleszą postanowiliśmy dołączyć do tego wspaniałego projektu.

 

Jednak niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, z przyjemnością pomożemy Ci również w wielu innych kwestiach. Na przykład wesprzemy Cię w procesie oddłużania (konsolidacji długów i obniżania wysokości miesięcznych zobowiązań). 

Jeśli masz własną firmę u nas znajdziesz również odpowiedni program benefitowy.

 

Z przyjemnością pomożemy Ci przenieść kredyt do innego banku albo po prostu dobrać odpowiednie ubezpieczenie.

 

Jak działa Spółdzielnia Kobiet?

 

Założycielką Spółdzielni Kobiet jest Beata Dużyk. To zaangażowana pasjonatka, która w życiu realizowała już różne projekty, aby spełniać swoje marzenia. Ten konkretny powstał z myślą o kobietach, które pragną rozwijać swoje talenty, osiągać sukcesy i inspirować innych. 

 

”Wierzę, że każda kobieta ma niewykorzystany potencjał i może osiągnąć wspaniałe rzeczy, dlatego tworzę przestrzeń, która pozwoli kobietom odkrywać i rozwijać swoje talenty.” – To słowa Pani Beaty.

 

Jaka jest misja marki? Stworzyć przestrzeń, w której kobiety mają wolność wyboru i pełną kontrolę nad swoim życiem, bez kompromisów i poświęceń.

 

Natomiast w ramach stworzonej wizji, stowarzyszenie gromadzi społeczność, w której kobiety mogą rozwijać swoje talenty i pasje, realizować cele i marzenia i jednocześnie zyskać pełną równość szans w każdej dziedzinie życia.

 

Co zyskasz dzięki wsparciu i pomocy eksperckiej?

 

Rozwój finansowy w życiu każdej kobiety jest punktem zwrotnym, który prowadzi do poprawy jej pewności siebie, poczucia sprawczości, a także jakości życia.

 

Dzięki pomocy eksperckiej zyskasz:

 

 • Rozwój umiejętności i wiedzy – Eksperci mają głęboką wiedzę w swoich dziedzinach. Dzięki ich pomocy możesz się rozwijać.
 • Optymalizacja działań – Dzięki przydatnym wskazówkom skuteczniej osiągniesz cele i unikniesz wszystkich niepowołanych błędów. 
 • Zwiększenie pewności siebie – Zdobycie nowych umiejętności zachęci Cię do podjęcia wyzwań w nowych obszarach życia. Ale to nie wszystko. Dzięki pomocy eksperckiej łatwiej określisz cele i stworzysz plan działań, aby móc osiągnąć sukces w określonych obszarach życia. Również w takich, które są poświęcone zarządzaniu budżetem :)

 

 

Podsumowanie

 

 1. Wsparcie rozwoju finansowego kobiet to często punkt zwrotny w ich życiu, który wpływa na jego komfort.

 2. Jako Organizer Zobowiązań dołączyliśmy do stowarzyszenia Spółdzielnia Kobiet. 
 3. 10 stycznia wzięliśmy udział w inauguracji projektu w Krakowie, gdzie Kamil wygłosił prelekcję na temat wsparcia ekspertów w edukacji finansowej.
 4. Spółdzielnia Kobiet to rewelacyjny projekt, którego założycielką jest Beata Dużyk.
 5. Dzięki pomocy eksperckiej rozwiniesz swoje umiejętności i wiedzę, zwiększysz pewność siebie, a także poprawisz jakość swojego życia.

 

 

 

 

Jakub Mazur